KAHRAMANKAZAN’IN SESİ ANKA RADYO KARASAL YAYINDA

KAHRAMANKAZAN’IN SESİ ANKA RADYO KARASAL YAYINDA

Kahramankazan Belediyesi bünyesinde yayın yapan Anka Radyo 105.7 frekansında dinleyicileriyle buluşuyor.

 

Yayın hayatına Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz'un oluruyla, “Kahramankazan’ın sesi” sloganıyla hizmet veren kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşan Anka Radyo, 105.7 frekansında karasal yayınla tüm Türkiye’de radyo severlerle buluşuyor. Anka Radyo’nun sevilen programları Aysun Bilge ile Hayat Ağacı güne eğlenceli bir başlangıç yaparken Cengiz Aslan ile Anka Kuşu günün en yorucu saatinde trafik stresine karşı motive edecek, Şahin Ökçü ile Gönlünce programı hoş sohbetlerle keyif dolu akşamlar, Bekir Kaplan’ın sunumuyla Kazandibi en güzel türküler ve şiirlerin samimi muhabbetle harmanlandığı programlar sevenleriyle bir araya geliyor. Birbirinden güzel şarkılar, türkülerle kulaklarınızın pası silinirken hoş muhabbetlerle dolu yayınlar sizlerle olacak.

 

Artık tüm radyolarda olan Anka Radyo, web adresinin yanı sıra dijital platformlardan IOS ve Android uygulamalarından da dinlenebiliyor.

 

Anka Radyo’ ya vakit buldukça konuk olarak katılan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz:” Birçok yeni yayın vasıtalarının devreye girmesine rağmen radyo saygınlığını yitirmedi. Radyomuz yaklaşık bir yıldır internet üzerinden yayın yapıyordu. Şimdi karasal yayına geçerek tüm radyolarda dinlenebilecek. Anka Radyo’muzun karasal yayına geçmesi hayırlı olsun” dedi.

 

 

 


 

Paylaş